Bursa’da palet fabrikasında korkutan yangın

BURSA'DA BİR PALET FABRİKASI, BİLİNMEYEN BİR NEDENDEN DOLAYI ÇIKAN YANGINDA KULLANILAMAZ HALE GELDİ. VATANDAŞLARIN İHBARI ÜZERİNE ÇOK SAYIDA POLİS, İTFAİYE VE 112 ACİL SERVİS EKİBİ SEVK EDİLİRKEN 15 ARAÇ VE YAKLAŞIK 50 İTFAİYE ERİNİN MÜDAHALE ETTİĞİ YANGIN 1 SAATTE KONTROL ALTINA ALINDI.

Bursa’da palet fabrikasında korkutan yangın

Bursa’da bir palet fabrikası, bilinmeyen bir nedenden dolayı çıkan yangın sonucu kullanılamaz hale geldi. Vatandaşların ihbarı üzerine çok sayıda polis, itfaiye ve 112 acil servis ekibi olay yerine sevk edilirken 15 araç ve yaklaşık 50 itfaiye erinin müdahale ettiği yangın 1 saatte kontrol altına alındı.

Yangın saat 02.00 sıralarında merkez Yıldırım ilçesi Sakarya Mahallesi’nde bulunan bir palet imalat fabrikasında meydana geldi. Kısa sürede büyüyen yangında, alevleri gören vatandaşlar durumu 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirdi. İhbar üzerine çok sayıda itfaiye, polis ve sağlık ekibi olay yerine sevk edildi. Olay yerine gelen itfaiye ekibi yangının çevreye sıçramasını önlemek için yoğun çaba gösterdi. 15 araç ve yaklaşık 50 personelle yangına müdahale eden itfaiye ekipleri yaklaşık 1 saatlik çalışmanın ardından yangını kontrol altına aldı.

Soğutma çalışmalarının tamamlanmasının ardından yangının çıkış nedeninin belirlenmesi için soruşturma başlatıldı.

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2023, 09:43

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER