Aygüneş'ten Başkan Yüce'ye destek

Aygüneş Solar Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Selman Aygüneş; Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nin Yenikent Karaman Atıksu Arıtma Tesisi'nin yanında bulunan 55 bin metrekarelik alanda hayata geçirilecek 'Güneş Enerji Santrali Projesi'nin Sakarya'ya büyük faydası olacağına inandığının altını çizerek, bu projeyi başlatan Başkan Ekrem Yüce'ye tebrik ederek, destekledikleri söyledi.

Aygüneş'ten Başkan Yüce'ye destek

AYGÜNEŞ: “Sakarya'mız için üzerimize düşen göreve hazırız”

Sakarya olarak tükettiğimiz enerjiyi kendimiz üretecek, yenilenebilir kaynaklarla temiz enerjiyi kullanacağız. Karaman’da 30 milyon TL’lik projeyi hayata geçiriyoruz. Şehrimize hayırlı olmasını diliyorum” diyerek, çalışma başlatan Başkan Ekrem Yüce'ye Sakarya'ya kazandırdıkları proje için teşekkür eden, Selman Aygüneş; bu konuda kendilerinin üzerimize düşen her göreve hazır oldukları söyledi.

Tasarruflu Elektrik modu

Sakarya’da 5 yıldır Güneş Panelleri ve yenilebilir enerji üzerine faaliyet gösterdiklerini ifade eden Aygüneş; ev, küçük ölçekli işyerleri, fabrikalar, tavuk çiftliklerinin tasarruflu elektrik moduna geçmek için güneş enerji sistemlerini uyguladıklarını söyledi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER