İstihdama katkı sağlayan iş kulübüne plaket verildi

DÜZCE BELEDİYE BAŞKANI DR. FARUK ÖZLÜ’NÜN GİRİŞİMLERİ İLE KURULAN DÜZCE İŞ KULÜBÜ, BELKA A.Ş. SPONSORLUĞUNDA “YETENEK HER YERDE” TEMASIYLA KOCAELİ’DE DÜZENLENEN KARİYER FUARINA KATILDI. FUARDA DÜZCE’DE İSTİHDAMIN DESTEKLENMESİ KONUSUNDA TECRÜBELER SEKTÖR TEMSİLCİLERİ İLE PAYLAŞILDI.

İstihdama katkı sağlayan iş kulübüne plaket verildi

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün girişimleri ile kurulan Düzce İş Kulübü, Belka A.Ş. sponsorluğunda “Yetenek Her Yerde” temasıyla Kocaeli’de düzenlenen kariyer fuarına katıldı. Fuarda Düzce’de istihdamın desteklenmesi konusunda tecrübeler sektör temsilcileri ile paylaşıldı.

Düzce Belediyesi iştirak şirketi Belka A.Ş., İŞKUR ve Düzce TSO iş birliği ile Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü öncülüğünde kurulan İş Kulübü, Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi tarafından ilki 2019 yılında düzenlenen ve bu yıl da Kocaeli’de hazırlanan kariyer fuarında yerini aldı. “Yetenek Her Yerde” teması ile sektör paydaşlarını bir araya getiren fuara Belka A.Ş. sponsor olurken istihdamın desteklenmesi konusunda çalışmalar yürüten Düzce İş Kulübü, İŞKUR Düzce, Düzce TSO, Beltur A.Ş, Bahçeşehir A.Ş., Düzce Ulaşım A.Ş.’den temsilciler katıldı.

Marmara Kariyer Fuarı ismiyle düzenlenen bölgesel fuar 15 üniversitenin iş birliği ile düzenlenirken fuarda amaç; Türkiye’nin önde gelen kurum ve kuruluşları ile üniversite öğrencileri ile mezun gençleri bir araya getirmek, iş ve staj imkanlarının oluşmasına zemin hazırlamak oldu. Düzce İş Kulübü temsilcileri de Düzce’de çalışanlar ile iş arayanların nasıl imkanlara sahip oldukları, belediye çatısı altında insan kaynakları süreçleri ve kulübün faaliyetleri konularında bilgileri ziyaretçiler ile paylaştı.

Erdoğan’a plaket

Düzce Belediyesi Belka A.Ş. Genel Müdürü Necla Erdoğan’ın koordinasyonunda fuar ziyaretçilerine her konuda yardımcı olan stantta merak edilen tüm sorular yanıtlanırken Düzce’de iş gücü ve işveren buluşmasının sağlanması, istihdamın artırılması konusunda yapılan çalışmalar sayısal veriler ile aktarıldı. Fuar paydaşlarından Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, fuara katkılarından dolayı Düzce İş Kulübü adına Belka A.Ş. Genel Müdürü Necla Erdoğan’a plaket verdi.

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2024, 10:38

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER