Eleganza Soft ile en iyisine hazır mısınız?

Eleganza Soft genç ve profesyonel u ve deneyimleriyle web hizmetleri (web tasarım, web yazılım, kurumsal web sitesi ve özel yazılım), e-ticaret danışmanlığı, e-ticaret yazılımı, Google ADS reklamları ve kurumsal mail alanında hizmet sunar

Eleganza Soft ile en iyisine hazır mısınız?

Eleganza Soft genç ve profesyonel u ve deneyimleriyle web hizmetleri (web tasarım, web yazılım, kurumsal web sitesi ve özel yazılım), e-ticaret danışmanlığı, e-ticaret yazılımı, Google ADS reklamları ve kurumsal mail alanında hizmet sunar. kadros2020 yılında Sakarya’da kurulan Eleganza Soft verdiği hizmetler ile sektörün öncü kuruluşlarından olmayı başarmıştır.

Genç ve profesyonel kadrosuyla Eleganza Soft;

E-ticaret danışmanlığı günümüzde dijital ortamda alışveriş işlemlerine çok yoğun ilgi olmasından dolayı ve markanın içinde bulunduğu sektörde rakiplerinden bir adım önde olması için başvurduğu bir danışmanlıktır. E-ticaret danışmanlığı bir e-ticaret sitesinin nasıl iyi bir şekilde yönetilerek markanın satış oranlarının artmasını sağlar. Markanın sunduğu ürünlere veya hizmetlere ziyaretçilerin gelmesi ve verilen reklamlarla sosyal medya üzerinden satış yapmayı sağlar. Marka adına rapor tutma, kontrol sağlama, performans ölçümü yapma, müşteri memnuniyetine odaklanma, gerekli iyileştirme çalışmalarını yapma ve içerik üretme adına birçok çalışma bu danışmanlık hizmeti ile gerçekleşir.

Bir markanın müşterileri ile tek bir noktada birleşmelerini ve online olarak alıveriş yapmalarını sağlayan sitelere e-ticaret siteleri denir. Bu sitelerin oluşturulmasını sağlayan ise e-ticaret yazılımı olarak bilinir. E-ticaret yazılımı markalara e-ticarete doğru bir yerden başlama, sınırsız kampanya kurgusu yaratma, e-ticaret operasyonlarının tümünü tek panelden kolayca yürütme imkanı sağlar. E-ticaret yazılımı markalara güçlü SEO desteği ile arama motorlarında üst sıralara çıkma fırsatı ve tüm servisleri yönetim panelinden yönetme imkanı verir.

Web tasarım hizmeti, kişi veya markaların sundukları ürün veya hizmetlerini internet ortamında tanıtması için tasarlanan bir hizmettir. İş birliği yapılan marka ile tasarlanan fikirlerin belirli bir amaç doğrultusunda yönlendirilerek düzenlenmesi işlemidir. Eleganza Soft web tasarım hizmeti ile markalara kullanıcı dostu, yaratıcı ve farklı bir tasarım oluşturur. Eleganza Soft sunduğu kurumsal web sitesi hizmeti ile en güncel yazılım ve grafik teknolojilerini kullanarak markaların kurumsal kimliklerinin internette doğru lanse edilmesini sağlar.

Eleganza Soft sunduğu web yazılım hizmetini profesyonel yazılımcı ekibi ile markanın ihtiyaçlarına uygun bir şekilde gerçekleştirir. Web yazılım hizmeti ile ilerleyen aşamalarda doğabilecek ihtiyaçlara dijital çözüm oluşturur. Web yazılım markanın sitesinde olmasını istediği tüm eklentilerin ve kontrollerin bir arada olmasını sağlar. Eleganza Soft bunların yanında özel yazılım hizmeti de sunar. Özel yazılım hizmeti ile markanın fikirlerini yazılıma dönüştürürken onlara özel yazılımın sınırsız çözümler sağladığını gösterir.

Profesyonel bir izlenim bırakmaya yarayan kurumsal mail hizmeti verir. Domain ismini içeren kişiselleştirilmiş bir e-posta adresidir. Online bir imaj oluşturmaya yarar. Kurumsal mail müşterilere güven verir ve onlara doğru kişiyle iletişim içinde olduklarını gösterir. Profesyonel görünmek, müşterilere karşı güven kazanmak ve markanızı güçlendirmek için kurumsal mail gereklidir.

Google ADS reklamları bir markanın hedef kitlesini web sitesine çekmek için tercih edilen bir reklam platformudur. Google ADS reklamları Google üzerinde her gün yapılan milyonlarca aramadan yararlanmayı sağlar. Bunun yanında marka için çeşitli kampanya, reklam vb. oluşturarak arama sonuçlarında markanın üst sıralarda yer almasını sağlar. Google ADS reklamları bundan yararlanarak markanın birçok potansiyel müşteri tarafından görülmesini sağlar.

Sizlerde genç, dinamik ve profesyonel bir kadroyla çalışarak markanızın bilinirliğini ve etkisini arttırmak için Eleganza Soft ile iletişim kurabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2022, 09:50

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER