MHP’li Oturak’tan Boğaziçi Üniversitesi açıklaması

MHP Adapazarı İlçe Başkanı Halil Hakan Oturak: Bir sokak çatışmasının ortasında değil, hukuk temelinde devletimizi koruyan güvenlik güçlerimizin yanındayız

MHP’li Oturak’tan Boğaziçi Üniversitesi açıklaması

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adapazarı İlçe Başkanı Halil Hakan Oturak, Boğaziçi Üniversitesi’nde yaşanan olaylara ilişkin açıklamada bulundu.

Olayları yöneten ve destekleyenlere milli bir çerçeveden bakıldığında amacın belli olduğunu ifade eden Oturak, şunları kaydetti:

“Başta Selahattin Demirtaş denilen terör destekçisi, isyan teşvikçisinin, yakmak-yıkmak üzerine dayalı bu sözde demokratik öğrenci tepkisini desteklediği bir ortamda, devletimizin ve onu kollamakla görevli güvenlik güçlerimizin yanında olmak, milli vicdan sahiplerinin üzerine düşen bir vazifedir.

"DEVLETİMİZİN VE GÜVENLİK GÜÇLERİMİZİN YANINDAYIZ"

Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin sürekli tekrarladığı, ‘Milliyetçilik ve demokrasi ikiz kardeştir’ ilkesine göre bizler, bir sokak çatışmasının ortasında değil, bu hain odaklara karşı hukuk temelinde devletimizi koruyan güvenlik güçlerimizin yanındayız. Allah onları korusun.”

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2021, 15:22

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER