Squid Game dizisi gerçek oluyor ! Oyun için başvurular başladı!

Son günlerde milyonlarca kişi tarafından izlenen Squid Game dizisi gerçek hayata uyarlandı. Kan donduran sahneleriyle dikkat çeken Squid Game dizisinin gerçek versiyonu Birleşik Arap Emirlikleri'nde oynanacak.

Squid Game dizisi gerçek oluyor ! Oyun için başvurular başladı!

  Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki ( Bae ) Güney Kore Kültür Merkezi (KKC), Squid Game'in gerçek hayatta, ölümcül olmayan versiyonu düzenleniyor. Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki Kore Kültür Merkezi tarafından 12 Ekim’de yapılacak yarışmada 30 kişi yarışacak. İki oturumda gerçekleşecek etkinliğe daha şimdiden 300 kişi başvurdu. 12 Ekim'de başlayacak olan etkinlikte katılımcılar, dizide yer alan Kırmızı Işık Yeşik Işık, Dalgona şeker yarışması, kağıt çevirme, misket ve Ddakji gibi oyunları oynayacak .BAE'nin "Squid Game" versiyonuna katılmak için başvuru yapmak isteyenlerin dizi hakkındaki temel bilgilerini test eden üç soru içeren bir form doldurmaları gerekiyor.

KKC, kazananların ise sürpriz ödüller kazanacağını açıkladı. Ödülün dizideki gibi büyük bir para ödülü olup olmayacağı ise henüz bilinmiyor.

Dünya çapında popüler olan Squid Game dizisinde, hayatları boyunca maddi olarak zorlanan dört yüz elli altı kişi, hayatta kalma yarışmasına davet edilir. Çocuk oyunlarında yarışan yarışmacılar, oyunların sonunda büyük para ödülünün sahibi olacaktır. Ancak yarışmacılar, oyunları geçmek ve para ödülüne ilerlemek için hayatlarını riske atarlar.

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2021, 14:34

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER