Buğaçayır, Sakarya Erzurumlular Derneği Başkanlığı'na Aday

Sakarya Erzurumlular Derneği Gençlik Kolları eski Başkanı, Çayır Grup Yönetim Kurulu Başkanı Halil Buğaçayır; Sakarya Erzurumlular Derneği Başkanlığı'na aday olduğunu açıkladı.

Buğaçayır, Sakarya Erzurumlular Derneği Başkanlığı'na Aday

18 Temmuz 2021 Pazar günü gerçekleşecek olan Sakarya Erzurumlular Derneği Olağan Genel Kurulu için adaylığını açıklayan girişimci Genç Başkan Adayı Halil Buğaçayır; amaçlarının, Sakarya Erzumda Derneği'nin marka değerini yükseltmek olduğunu vurguladı.

Göreve geldiğinde hedeflerinin arasında Maltepe'de bulunan hizmet binasını hemşehrileri için kır düğün salonu haline getireceklerini ifade eden Halil Buğaçayır; bazı projelerini şöyle sıraladı: "Sakarya Erzurumlar Derneği'nin siyaset ve bürokrasi de aktif rol almasını sağlayarak, tüm platformlarda adını sıkça söz ettireceğiz. Yapacağımız, proje ve doğru etkinliklerle derneğimizin gündemde kalmasını sağlayacağız. Her yıl Sakarya'da Erzurum tanıtım günleri anlamında fuar yapacağız. Değerli Hemşehrilerim ile daima gönül gönüle olmak ümidiyle, desteklerinizi bekliyorum" dedi.

Halil Buğaçayır kimdir?

"1977 yılında Erzurum'da dünyaya geldi. İlkokulu Erzurum'da okuyan Buğaçayır, Ortaokul ve Lise öğrenimini Sakarya'da tamamladı. Çayır Gurup Yönetim Kurulu başkanı olan Halil Buğaçayır, aynı zamanda Esentepe Gölspor Başkan Yardımcılığı da yapmaktadır. TÜMSİAD Sakarya Bölge Yönetim Kurulu üyesi olan Halil Buğaçayır, 33 yıldır Sakarya'da yaşamaktadır. Evli ve 1 çocuk babası olan Halil Buğaçayır; Sakarya Erzurumlular Derneği'nde Gençlik Kolları Başkanlığı, Yönetim Kurulu Üyeliği ve Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu. Üyeliğini ve yöneticiliği üstlendiği kurum ve kuruluşların başarısı, birliği ve beraberliği için çalışmalar yürüterek daima gelişime önem vermektedir.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER