Beştepeler baştan sona yenilendi

Hendek Belediyesini Yenimahalle’de tamamladığı alt yapı çalışmalarının ardından başlatılan üst yapı çalışmaları cadde ve sokaklarda modern bir görünüme kavuşuyor. Beştepeler’de tamamlanan çalışmaları inceleyen Başkan Babaoğlu, “Hayırlı olsun” dedi.

Beştepeler baştan sona yenilendi

ÜST YAPI ÇALIŞMALARI
Çalışmaları yakından takip eden Başkan Turgut Babaoğlu Beştepeler ile ilgili şunları söyledi; “Yenimahalle’de 5,7 kilometre uzunluğundaki yağmur suyu hattı inşasını tamamladık. 119 sokağın sular altında kalmasını engellemek adına başlayan çalışmaların ardından 2028 numaralı sokak asfaltlanmıştı. Daha sonra yaya yolları ve cep otoparkları da tamamlanan Beştepeler asfaltlandı. Trafik akışını düzenleyici yol çizgisi ve yaya geçidi çizgi çalışmaları da tamamlanarak cadde yeni haliyle hizmet vermeye başladı. 


BABAOĞLU: ŞEHRİMİZ GÜZELLEŞİYOR
Sırayla üst yapı çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Asfalt serimi gerçekleştirilen yollarda ekiplerimiz yol işaret çizgi çalışmalarını da tamamlamış durumda. Çalışmalarımız altyapı nedeniyle kazılan ara sokaklarda sırasıyla devam edecek. Mesai mefhumu gözetmeksizin yoğun bir şekilde ekiplerimiz çalışmalarını sürdürüyor. Üst yapı çalışmalarında da artık sona geldik sayılır. Sağlam altyapısıyla, yaya yolları, cep otoparkları ve asfalt çalışmalarıyla şehrimiz güzelleşmeye devam ediyor. Hendek için çalışmaya Hendek’i geleceğe taşımaya devam edeceğiz Yeni yüzü ve modern görünümüyle Yenimahalle güzelleşmeye devam ediyor. Hayırlı olsun.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER