Taraklıda Cumhur İttifakı, 2023 genel seçimleri için toplantı düzenledi

Taraklı Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı önderliğinde bir araya gelen AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi ilçe yöneticileri 2023 genel seçimleri için çalışmalarını sürdürüyor.

Taraklıda Cumhur İttifakı, 2023 genel seçimleri için toplantı düzenledi

Kardeşler sosyal tesislerinde düzenlenen toplantıya, Taraklı Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Pilavcı, MHP İlçe Başkanı Halim Cingöz, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Arda Özkan ve ilçe yöneticileri katıldı.

Cumhur İttifakı 2023 Genel Seçimlerine de Şimdiden Hazır

Toplantıda konuşan MHP İlçe Başkanı Halim Cingöz,’’ Taraklı’da 31 Mart yerel seçimlerinden önce başlayan Cumhur ittifakı, Allah’ın izniyle ilk günkü gibi devam ediyor. Bazı kesimler cumhur ittifakın yıkılmasını istedikçe gücümüze güç katmaya devam ediyoruz. Bugünde Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Pilavcı’nın önderliğinde partilerimiz bir araya geldik. Taraklının Cumhur İttifakı 2023 genel seçimlerine de şimdiden hazır Allah yar ve yardımcımız olsun" dedi.

Belediye Başkanımız İbrahim Pilavcı’ya Desteğimiz Devam Edecektir

Halka hizmet yolunda Belediye Başkanı Pilavcı’ya her türlü desteği vermeye devam edeceklerini ifade eden AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Pilavcı’da,’’ Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Pilavcı’ya bu güzel toplantı için teşekkür ediyorum. Taraklı’da güzel ve hayırlı hizmetlerin olduğunu bugün bir kez daha gördük. Taraklı gerçekten son yıllarda adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. İnşallah cumhur ittifakı olarak Belediyemizin her zaman yanındayız. Taraklı, partimiz kurulduğu günden itibaren her zaman bizim yanımızda oldu. 2023 seçimlerinde de Allah’ın izniyle yine Taraklımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan diyeceğinden hiç şüphem yok. Değerli belediye başkanımız İbrahim Pilavcı’ya desteğimiz devam edecektir. Başarılı hizmetleri ile bizlerin göğsünü kabartan Belediye Başkanımız İbrahim Pilavcı ve ekibinden Allah razı olsun. Başarılı çalışmalarının devamını diliyorum" ifadelerini kullandı.

Aynı Heyecan ve Azimle Çalışmalarımızı Sürdüreceğiz

Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı’da, Cumhur ittifakının Taraklıda dimdik ayakta olduğunu belirterek, uyumlu çalışmalarla birlik ve beraberlik içerisinde hizmetlerine devam edeceklerini söyledi. Hizmetlerin 22 mahalleye eşit bir şekilde ulaştırdıklarını söyleyen Başkan Pilavcı.’’ Belediye olarak bu hizmetlerin halkımıza ulaşmasında çalışanlarımızın yanı sıra sizlerin de katkıları büyüktür. Biz sizlerle biriz, beraberiz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin bizlere verdiği birlikte çalışma ve halka hizmet etme gayreti ve çabasını bizlerde ilçemizde cumhur ittifakı üyeleri olarak devam ettiriyoruz. Bu kararlılığımızı daha da ileriye taşıma azmi içerisindeyiz. Bu güne kadar olduğu gibi ilçemiz ve hemşerilerimize en iyi hizmeti ve en modern projeleri sunmaya devam edeceğiz. Cumhur ittifakı olarak hem belediye faaliyetlerinin yürütülmesinde hem de halka hizmet anlamında her zaman hemfikiriz. Bu birliktelikle beraber yaklaşan seçimler öncesinde aynı heyecan ve azimle çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bugüne kadar verdiğiniz destekler bizleri daha da güç kılmaktadır" dedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2022, 18:24

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER