Işıksu: “Gençler bugünümüzdür.”

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, “Geçmişe İz Geleceğe Biz” projesinin paydaşları olan Adapazarı Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş, İlçe Müftüsü Hamit Albayrak ve Gençlik Merkezi Sorumlusu Özgür Çetinkaya’yı misafir etti.

Işıksu: “Gençler bugünümüzdür.”

Geçmişe İz Geleceğe Biz

İl Müftülüğü, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortak çalışmalarıyla hayat bulan “Geçmişe İz Geleceğe Biz” isimli proje kapsamında, binlerce çocuk ve genç tematik program ve etkinliklerle buluşacak.

Başkan Işıksu’yu Ziyaret

Projenin tanıtımı ve yaygınlaştırılması adına, Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş, İlçe Müftüsü Hamit Albayrak ve Gençlik Merkezi Sorumlusu Özgür Çetinkaya, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’yu makamında ziyaret etti. Karşılıklı istişarelerin gerçekleştiği ziyarete Başkan Yardımcısı Fatih Çelikel de katıldı. Ziyaretle ilgili değerlendirmede bulunan Başkan Işıksu, “Bu önemli projeye öncülük eden tüm paydaş kurumlara teşekkür ediyoruz. Gençlerimizin her biri bizler için çok kıymetli. Gençler bugünümüzdür ve onlar için yapılan projelere elimizden gelen katkıyı sunmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER