MHP Arifiye İlçe Başkanı Ferit Şekerli’den Nezaket Ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi Arifiye İlçe Başkanı Ferit Şekerli, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’ya nezaket ziyaretinde bulundu…

MHP Arifiye İlçe Başkanı Ferit Şekerli’den Nezaket Ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi Arifiye İlçe Başkanı Ferit Şekerli, Kadın Kolları Başkanı Nebahat Öztürk, İlçe Sekreteri Canan Öztürk, İlçe Başkan Vekili Rıdvan Eyigün ve MHP Arifiye Belediyesi Meclis Üyesi Emrah Yılmaz eşliğinde Başkan İsmail Karakullukçu’yu makamında ziyaret etti. Ziyarette Başkan Yardımcısı Lütfü Tansı da hazır bulundu.

Misafirlerine Belediyenin çalışmaları ve devam eden projeler hakkında bilgi veren Başkan Karakullukçu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; ”MHP İlçe Başkanımız Sayın Ferit Şekerli ve değerli Yönetim Kurulu üyelerinin nazik ziyareti bizleri ziyadesiyle memnun etti. Geçtiğimiz yıl, İlimizin nüfusu en fazla artan ikinci ilçesi olduk. Bunda, Belediye olarak hayata geçirdiğimiz 3194 Sayılı İmar Yasasının 18’nci madde uygulamalarının çok büyük rolü var. Bu uygulamalar sayesinde, planlı imar alanları oluşturup, sağlık alanları, sosyal tesisler, eğitim alanları, spor alanları, yollar, park alanları gibi sosyal donatı alanlarını planlayıp, hızlı bir şekilde bu alanları oluşturduğumuz için ilçemizde geçtiğimiz yıllarda birçok yatırım hayata geçti. Tren Garımız, Otogarımız, Okullarımız, Sosyal Tesislerimiz, Kültür Merkezimiz, Spor Tesislerimiz ile modern siteler ile iş merkezleri hep bu çalışmaların ürünü. İlçemizde bulunan sivil toplum kuruluşları, kurum ve kuruluşlar ile vatandaşlarımızdan aldığımız talepleri harmanlıyor, öncelikli projelerimizi belirliyor ve hayata geçiriyoruz. Bu şekilde görev yaptığımız süre içerisinde, Arifiye çok ciddi bir gelişme sürecine girerek İlimizin yıldızı parlayan ilçelerinden oldu. Tüm bu çalışma ve projeler, elbirliği ile çalışmanın ürünü. Bundan sonra da değerli katkılarınızı ve desteklerinizi bekliyoruz. Sayın; Ferid Şekerli ve değerli çalışma arkadaşlarının nazik ziyareti için çok çok teşekkür ediyorum.” dedi.

MHP Arifiye İlçe Başkanı Ferit Şekerli'de ziyareti esnasında, "Arifiyemiz hızla büyümekte. Bizler bu büyümeden çokça memnunuz. Fakat büyümenin kadar gelişimin de öneminin olduğunun farkındayız. Sakarya'da nüfusu en hızlı büyüyen 2. ilçe olmaktan ve Sanayi konusunda şehrin en kapsamlı ilçesi olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Yapmamız gereken çok proje olduğunun farkındayız. Cumhur ittifakı gücü ile üstesinden geleceğiz." ifadelerinde bulundu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER